Co si mám vzít do školky

Prosíme rodiče,
aby dali svým dětem do školky takové oblečení, které z větší části zvládnou samostatně oblékat a zároveň nebudou mít strach si je ušpinit.
Nedávejte děvčátkům zástěrky, šaty a jiné nevhodné oblečení se zapínáním na zádech nebo chlapcům kalhoty s laclem či kšandy (samostatnost je pro děti velkou výhodou – necítí se bezradně).
V zimě doporučujeme do třídy legíny, na které děti natáhnou oteplovačky. Punčocháče jsou pro děti v mladším věku velkým oříškem.

Do třídy

• Tepláčky /legíny
  • Sukýnka
  • Tričko
  • Mikina – dle potřeby
  • Papuče ( ne pantofle a cross)
  • Podepsaný hrníček – plastový
  • Pyžamko

Náhradní oblečení budou mít děti v baťůžku či tašce na věšáčku svého domečku (skříňky). Nezapomeňte vložit i spodní prádlo, kdyby se stala nehoda. Do poličky maminka vloží oblečení na zahradu či na vycházku.

Na zahradu

POZOR!
DĚTI SI SVOJE OBLEČENÍ ČASTO NEPOZNAJÍ – PODEPIŠTE FIXEM!
TEPLÁKY ČI LEGÍNY DO TŘÍDY NEPATŘÍ NA VEN! JE NUTNÉ Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ NOSIT JINÉ DO TŘÍDY A NA POBYT VENKU!
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ